Czego szukasz?

Filtrowanie

Trzecia edycja e-kursu: Diagnostyka laboratoryjna w autoimmunologicznych chorobach układu pokarmowego

15 września, 2020
Małgorzata Kozłowska

Akademia EUROIMMUN uruchomiła trzecią edycję kursu internetowego dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka laboratoryjna w autoimmunologicznych chorobach układu pokarmowego”. Jego uczestnicy mają możliwość zdobycia nowych informacji i poszerzenia wiedzy na temat diagnostyki chorób autoimmunologicznych w gastroenterologii. Trzecia edycja kursu została zaktualizowana o najnowsze rekomendacje dotyczące diagnostyki celiakii.

W toku kursu prezentowane są ciekawe przypadki kliniczne opracowane przez specjalistów z różnych ośrodków naukowych. Kursanci mają dostęp do unikalnej bazy wiedzy: materiałów edukacyjnych do pobrania, schematów diagnostycznych, materiałów audiowizualnych oraz ciekawych wywiadów ze specjalistami.

Kurs został przygotowany zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi dotyczącymi ciągłego szkolenia diagnostów. Partnerem naukowym Akademii EUROIMMUN jest Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Za ukończenie kursu przyznawanych jest aż 20 punktów edukacyjnych! Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. n. med. Bożena Cukrowska z Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 15 września–15 grudnia 2020 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20

Cena: 300 zł

Zapisując się na kurs, wspierasz Fundację ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Do tej pory kursanci Akademii EUROIMMUN przekazali na jej rzecz ponad 464 500 zł.

Małgorzata Kozłowska

Małgorzata Kozłowska

Kierownik Działu Informacji Naukowej, Product Manager ds. ANA, ANCA

514 892 443

m.kozlowska@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów