Czego szukasz?

Filtrowanie

Trzecia edycja e-kursu: Diagnostyka laboratoryjna w autoimmunologicznych chorobach układu pokarmowego

15 września, 2020
Małgorzata Kozłowska

Akademia EUROIMMUN uruchomiła trzecią edycję kursu internetowego dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka laboratoryjna w autoimmunologicznych chorobach układu pokarmowego”. Jego uczestnicy mają możliwość zdobycia nowych informacji i poszerzenia wiedzy na temat diagnostyki chorób autoimmunologicznych w gastroenterologii. Trzecia edycja kursu została zaktualizowana o najnowsze rekomendacje dotyczące diagnostyki celiakii.

W toku kursu prezentowane są ciekawe przypadki kliniczne opracowane przez specjalistów z różnych ośrodków naukowych. Kursanci mają dostęp do unikalnej bazy wiedzy: materiałów edukacyjnych do pobrania, schematów diagnostycznych, materiałów audiowizualnych oraz ciekawych wywiadów ze specjalistami.

Kurs został przygotowany zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi dotyczącymi ciągłego szkolenia diagnostów. Partnerem naukowym Akademii EUROIMMUN jest Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Za ukończenie kursu przyznawanych jest aż 20 punktów edukacyjnych! Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. n. med. Bożena Cukrowska z Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 15 września–15 grudnia 2020 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20

Cena: 300 zł

Zapisując się na kurs, wspierasz Fundację ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Do tej pory kursanci Akademii EUROIMMUN przekazali na jej rzecz ponad 464 500 zł.

Małgorzata Kozłowska

Małgorzata Kozłowska

Kierownik Działu Informacji Naukowej

514 892 443

m.kozlowska@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów