Czego szukasz?

Filtrowanie

Poszerzaj kwalifikacje w Akademii EUROIMMUN!

02 listopada, 2021
Małgorzata Kozłowska

Od początku swojej działalności prowadzimy szkolenia teoretyczno-praktyczne dla personelu medycznego z zakresu diagnostyki chorób autoimmunizacyjnych, zakaźnych, alergii, nietolerancji pokarmowych oraz wybranych markerów genetycznych. Nasz zespół tworzą wykładowcy z pasją do dzielenia się wiedzą, którzy dzięki doświadczeniu akademickiemu oraz umiejętnościom zdobywanym w wiodących ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą zapewniają najwyższy poziom kształcenia.

W naszej siedzibie we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej 41 odbywają się szkolenia stacjonarne. Do dyspozycji naszych klientów są dwie przestronne sale konferencyjne oraz dwie niezależne pracownie laboratoryjne.

Równolegle prowadzimy działalność edukacyjną on-line. W 2017 roku powstała Akademia EUROIMMUN, która jest nowoczesną i wygodną internetową platformą kształcenia dla diagnostów laboratoryjnych, lekarzy oraz dietetyków. Kursy mają charakter samokształceniowy, a materiał można przerobić w dowolnym tempie. Kursanci zyskują dostęp do wiedzy opartej o najnowsze doniesienia naukowe, przydatnej w stawianiu diagnozy, monitorowaniu aktywności chorób i prowadzeniu pacjentów, oraz do schematów diagnostycznych, aktualnych rekomendacji, materiałów edukacyjnych do pobrania, materiałów audiowizualnych i wywiadów z ekspertami.

Kursy składają się z określonej liczby modułów, podzielonych na części tematyczne. Uczestnicy z pozytywnym wynikiem egzaminów końcowych otrzymują imienny certyfikat oraz punkty edukacyjne. Partnerem naukowym Akademii EUROIMMUN jest Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (jednostka akredytowana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego).

Dzięki współpracy z jednostką akredytowaną diagnostom i lekarzom są przyznawane punkty edukacyjne zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. Merytoryczną opiekę nad kursami Akademii EUROIMMUN sprawują wybitni specjaliści z wybranych dziedzin medycyny. Patroni Honorowi to znakomici eksperci, którzy dzięki doświadczeniu akademickiemu oraz ogromnej wiedzy zdobytej podczas pracy naukowej czuwają nad wartością merytoryczną kursów, by były one zgodne ze stanem najnowszej wiedzy medycznej.

Zapraszamy do Akademii EUROIMMUN: akademia.euroimmun.pl

Małgorzata Kozłowska

Małgorzata Kozłowska

Kierownik Działu Informacji Naukowej, Product Manager ds. ANA, ANCA

514 892 443

m.kozlowska@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *