Czego szukasz?

Filtrowanie

Już wkrótce 12th International Congress on Autoimmunity

28 kwietnia, 2021
EUROIMMUN Polska
Już wkrótce 12th International Congress on Autoimmunity

W dniach 28 maja – 1 czerwca 2021 odbędzie się 12th International Congress on Autoimmunity. Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w formule on-line, a dostęp do jego zasobów będzie możliwy w czasie rzeczywistym oraz przez 3 kolejne miesiące. Jak zapewniają organizatorzy, podyktowana sytuacją epidemiczną zmiana formatu wydarzenia na wirtualny nie wiąże się z obniżeniem wysokiego od lat poziomu. Program naukowy, jak zawsze, uwzględnia najnowsze doniesienia i wyniki badań, a nowoczesne rozwiązania komunikacyjne i technologiczne umożliwiają pełną interakcję wszystkich uczestników i aktywny udział w wykładach on-line, e-posterach i wirtualnych wystawach.

Dlaczego warto wziąć udział w 12th International Congress on Autoimmunity? Bo właśnie teraz, w dobie pandemii, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, powinniśmy dzielić się najnowszymi osiągnięciami naukowymi i technologicznymi oraz dyskutować o najbardziej palących kwestiach związanych z chorobami autoimmunizacyjnymi.

W imieniu Profesora Yehudy Shoenfelda, inicjatora odbywających się co 2 lata interdyscyplinarnych spotkań w ramach cyklu „International Congress on Autoimmunity”, serdecznie zachęcamy do udziału:

 

Strona wydarzenia: https://autoimmunity.kenes.com/

Rejestracja: https://autoimmunity.kenes.com/register/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów