Czego szukasz?

Filtrowanie

Szkolenia stacjonarne dla diagnostów

Od początku swojej działalności prowadzimy szkolenia teoretyczno-praktyczne dla personelu medycznego z zakresu diagnostyki chorób autoimmunizacyjnych, zakaźnych, alergii, nietolerancji pokarmowych oraz wybranych markerów genetycznych. Nasz zespół tworzą wykładowcy z pasją do dzielenia się wiedzą, którzy dzięki doświadczeniu akademickiemu oraz umiejętnościom zdobywanym w wiodących ośrodkach naukowych w Polsce i za granicą zapewniają najwyższy poziom kształcenia.

W laboratorium szkoleniowym we Wrocławiu prowadzimy kursy praktyczne, podczas których uczymy, jak prowadzić inkubację manualną testów IIFT, ELISA, EUROLINE w oparciu o zestawy testowe EUROIMMUN. Organizujemy również szkolenia z zakresu obsługi flagowych urządzeń (m.in. IF Sprinter/Sprinter XL, mikroskop EUROStar III, EUROPattern, Analyzer I-2P/I, EUROBlotOne, Microblot Imager, IDS-iSYS). Udział w szkoleniach umożliwia uzyskanie edukacyjnych punktów „miękkich” dla diagnostów laboratoryjnych.

laboratorium szkoleniowe 1

Dodatkowo jesteśmy obecni na najważniejszych konferencjach medycznych w kraju. Organizujemy także regularne spotkania Szkoły Immunologii dla wąskiej grupy specjalistów, na których gościmy wybitnych ekspertów z najlepszych ośrodków w Polsce. Przedstawiane są na nich standardy postępowania w diagnostyce zgodne z Dobrą Praktyką Laboratoryjną, nowe parametry diagnostyczne i możliwości automatyzacji pracy w laboratorium. Nieustannie promujemy diagnostykę laboratoryjną zgodną z najświeższą wiedzą medyczną.

laboratorium szkoleniowe 2

Buska

Katarzyna Buska-Mach

Kierownik Działu Promocji Produktów i Szkoleń Stacjonarnych, Senior Product Manager ds. Neurologii i TORCH 10

731 810 399

k.buska-mach@euroimmun.pl

Matuszek

Patryk Matuszek

Ekspert ds. Szkoleń i Wystąpień Publicznych, Senior Product Manager ds. Boreliozy

503 026 072

p.matuszek@euroimmun.pl

Katalog produktów