Czego szukasz?

Filtrowanie

EUROIMMUN Polska

EUROIMMUN Polska Sp. z o.o. (siedziba główna)
ul. Widna 2A
50-543 Wrocław
NIP: 899-23-64-659

 

 

EUROIMMUN Polska Sp. z o.o. (laboratorium szkoleniowe)
ul. Zwycięska 41
53-033 Wrocław

 

W sprawie zamówień prosimy pisać na adres:

EUROIMMUN Polska
Łobos

Barbara Łobos

Prezes Zarządu

71 75 66 004

b.lobos@euroimmun.pl

Janoszka

Beata Janoszka

Kierownik Działu Logistyki

71 75 66 071

b.janoszka@euroimmun.pl

Baumert

Arkadiusz Baumert

Zastępca Kierownika Działu Logistyki

71 75 66 072

a.baumert@euroimmun.pl

Rozmus

Konrad Rozmus

Asystent w Dziale Logistyki

71 75 66 073

k.rozmus@euroimmun.pl

Hrycak

Paweł Hrycak

Asystent w Dziale Logistyki

71 75 66 074

p.hrycak@euroimmun.pl

Avatar

Adrian Cieślak

Asystent w Dziale Logistyki

71 75 66 075

a.cieslak@euroimmun.pl

Bernad

Agnieszka Bernad

Kierownik Działu Księgowości oraz Kadr i Płac, Główna Księgowa

71 75 66 081

a.bernad@euroimmun.pl

Pyrkosz

Barbara Pyrkosz

Główny Specjalista ds. Kadr i Płac

71 75 66 082

b.pyrkosz@euroimmun.pl

Czuchnicka

Małgorzata Czuchnicka

Zastępca Głównej Księgowej

71 75 66 083

m.czuchnicka@euroimmun.pl

Avatar

Irena Pyrkosz

Starsza Księgowa

71 75 66 084

i.pyrkosz@euroimmun.pl

Mazurek

Ilona Mazurek

Starsza Księgowa

71 75 66 085

i.mazurek@euroimmun.pl

Małgorzata Klimczak-Filippowicz

Małgorzata Klimczak-Filippowicz

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu

504 157 200

m.klimczak@euroimmun.pl

Lakwa

Karol Lakwa

Kierownik Działu Sprzedaży

502 181 177

k.lakwa@euroimmun.pl

Miłosz

Mateusz Miłosz

Kierownik Regionu (woj. łódzkie, mazowieckie)

501 411 390

m.milosz@euroimmun.pl

Janik

Marta Janik

Kierownik Regionu (woj. dolnośląskie, śląskie, opolskie)

508 399 744

m.janik@euroimmun.pl

Ratajczak

Magdalena Ratajczak

Kierownik Regionu (woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie)

510 171 461

m.ratajczak@euroimmun.pl

Walerych

Małgorzata Walerych

Kierownik Regionu (woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)

509 836 090

m.walerych@euroimmun.pl

Krzemien

Paweł Krzemień

Kierownik Regionu (woj. świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie)

509 657 480

p.krzemien@euroimmun.pl

Łaszyn

Marek Łaszyn

Kierownik Regionu (woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie)

501 411 235

m.laszyn@euroimmun.pl

Podkalicki

Michał Podkalicki

Kierownik ds. Optymalizacji Sprzedaży i Analiz Biznesowych, Senior Product Manager ds. Alergologii

536 011 477

m.podkalicki@euroimmun.pl

Golisz

Marzena Golisz

Kierownik ds. Zarządzania Projektami

71 75 66 034

m.golisz@euroimmun.pl

Pręgowska

Gabriela Pręgowska

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

71 75 66 031

g.pregowska@euroimmun.pl

Avatar

Liliana Gogulska

Zastępca Kierownika Działu Zamówień Publicznych

71 75 66 035

l.gogulska@euroimmun.pl

Kowalewska

Katarzyna Kowalewska

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

71 75 66 032

k.kowalewska@euroimmun.pl

Romanowska

Aleksandra Romanowska

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

71 75 66 037

a.romanowska@euroimmun.pl

Avatar

Natalia Wilk-Guder

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

n.wilk-guder@euroimmun.pl

Małgorzata Kozłowska

Małgorzata Kozłowska

Kierownik Działu Informacji Naukowej

514 892 443

m.kozlowska@euroimmun.pl

Barbara Pawłowska

Barbara Pawłowska

Zastępca Kierownika Działu Informacji Naukowej, Kierownik ds. Szkoleń On-line

71 75 66 045

b.pawlowska@euroimmun.pl

Buska

Katarzyna Buska-Mach

Kierownik Działu Promocji Produktów i Szkoleń Stacjonarnych, Senior Product Manager ds. Neurologii i TORCH 10

731 810 399

k.buska-mach@euroimmun.pl

Matuszek

Patryk Matuszek

Ekspert ds. Szkoleń i Wystąpień Publicznych, Senior Product Manager ds. Boreliozy

503 026 072

p.matuszek@euroimmun.pl

Fąferek

Aleksandra Świgut

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Product Manager ds. Nietolerancji Pokarmowych, Specjalista ds. Promocji i Social Media

71 373 08 08

a.swigut@euroimmun.pl

Nieżychowska

Małgorzata Nieżychowska

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Product Manager ds. Nietolerancji Pokarmowych

533 734 756

m.niezychowska@euroimmun.pl

Tomasz Janiszewski

Tomasz Janiszewski

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Junior Product Manager ds. Diagnostyki Molekularnej i Produktów IDS

572 596 102

t.janiszewski@euroimmun.pl

Izabella Podsiadły

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Junior Product Manager ds. Diagnostyki Gruźlicy

451 052 241

i.podsiadly@euroimmun.pl

Jakubiak

Marta Jakubiak

Kierownik Działu Organizacji Konferencji

509 698 356

m.jakubiak@euroimmun.pl

Łuczak

Miłosz Łuczak

Asystent ds. Organizacji Konferencji, Specjalista ds. CMS (Content Management System)

71 75 66 029

m.luczak@euroimmun.pl

Anna Koltys

Anna Kołtyś

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Product Manager ds. Autoimmunologii

514 892 472

a.koltys@euroimmun.pl

Andruszko

Katarzyna Andruszko

Starsza Specjalistka ds. Reklamacji i Tłumaczeń Medycznych

504 248 795

k.andruszko@euroimmun.pl

Milena

Milena Górska-Karaś

Motion Designer & Video Editor

572 260 681

m.gorska@euroimmun.pl

Szmyd

Grzegorz Szmyd

Kierownik Działu Serwisu Sprzętu Laboratoryjnego i Infrastruktury

510 171 460

g.szmyd@euroimmun.pl

Justyna

Adrian Justyna

Zastępca Kierownika Działu Serwisu Sprzętu Laboratoryjnego

501 411 336

a.justyna@euroimmun.pl

Szałygo

Łukasz Szałygo

Service Area Manager

797 596 639

l.szalygo@euroimmun.pl

Mytych

Krzysztof Mytych

Service Area Manager

510 229 936

k.mytych@euroimmun.pl

Szczęsnowicz

Radosław Szczęsnowicz

Starszy Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Laboratoryjnego

507 891 971

r.szczesnowicz@euroimmun.pl

Avatar

Wojciech Waściński

Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Laboratoryjnego

451 167 866

w.wascinski@euroimmun.pl

Prussak

Piotr Prussak

Specjalista ds. Logistyki i Administrowania Zasobami Sprzętowymi

71 75 66 010, kom. 501 411 004

p.prussak@euroimmun.pl

Avatar

Tomasz Biernikowicz

Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Laboratoryjnego

504 844 006

t.biernikowicz@euroimmun.pl

Mansfeld

Robert Mansfeld

Kierownik Działu Wdrożeń Systemów Informatycznych

516 183 219

r.mansfeld@euroimmun.pl

Avatar

Tomasz Stasiński

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Informatycznych

503 443 758

t.stasinski@euroimmun.pl

Avatar

Jarosław Kukieła

Specjalista ds. Wdrożeń Aplikacji Medycznych

513 351 886

j.kukiela@euroimmun.pl

Lebioda

Arleta Lebioda

Kierownik Laboratorium EUROIMMUN DNA, Specjalista Laboratoryjnej Genetyki Medycznej i Sądowej nr PWZDL 06066

71 75 66 015

a.lebioda@euroimmun.pl

Wróblewski

Wojciech Wróblewski

Doradca Medyczny

786 166 299

w.wroblewski@euroimmun.pl

Witkowska

Agata Witkowska

Koordynator Laboratorium, Diagnosta Laboratoryjny nr PWZDL 12570

71 75 66 027/028, kom. 511 710 286

a.witkowska@euroimmun.pl

Góral

Sandra Góral

Asystent w Dziale Badań Genetycznych, Diagnosta Laboratoryjny nr PWZDL 14327

71 75 66 027/28, kom. 511 710 286

s.goral@euroimmun.pl

Wiak

Karolina Wiak

Asystent w Dziale Badań Genetycznych, Laborantka

71 75 66 027/28, kom. 511 710 286

k.wiak@euroimmun.pl

Buluk

Małgorzata Buluk

Asystent w Dziale Badań Genetycznych, Diagnosta Laboratoryjny nr PWZDL 16914

71 75 66 027/28, kom. 511 710 286

m.buluk@euroimmun.pl

Marta Maciąg

Marta Maciąg

Diagnosta Laboratoryjny nr PWZDL 15768

71 75 66 027/28, kom. 511 710 286

m.maciag@euroimmun.pl

Formularz kontaktowy






    Katalog produktów