Czego szukasz?

Filtrowanie

Relacja z 4th Joint EFLM-UEMS Congress, Warszawa 21–24 września 2016

27 września, 2016
Katarzyna Buska-Mach
Relacja z 4th Joint EFLM-UEMS Congress, 21–24 września 2016

Firma EUROIMMUN miała przyjemność uczestniczyć  w IV wspólnym Kongresie EFLM-UEMS, który odbył się w Warszawie 21–24 września 2016. Mottem Kongresu było „Laboratory Medicine at the Clinical Interface”.

Kongres EFLM-UEMS to największe europejskie wydarzenie w medycynie laboratoryjnej i diagnostyce klinicznej w 2016 roku: ponad 700 uczestników z Austrii, Belgii, Kanady, Chorwacji, Danii, Finlandii, Niemiec, Grecji,  Irlandii, Izraela, Włoch, Malezji, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. 50 międzynarodowych ekspertów zaprezentowało najnowsze trendy w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej, jak choćby terapeutyczne monitorowanie leków, biomarkery w neurologii czy kliniczne zastosowania sekwencjonowania genomu ludzkiego.

Molekularna diagnostyka alergii

Dużym zainteresowaniem cieszył się również temat molekularnej diagnostyki alergii prezentowany zarówno podczas sesji wykładowej przez Panią Prof. Urszulę Demkow, jak i w trakcie warsztatów prowadzonych przez naszą koleżankę z EUROIMMUN AG Dr Astrid Starke.

Udział w Kongresie był okazją nie tylko  do wysłuchania niezwykle ciekawych wykładów, ale również możliwością wymiany doświadczeń i nawiązania międzynarodowej współpracy.

Buska

Katarzyna Buska-Mach

Kierownik Działu Promocji Produktów i Szkoleń Stacjonarnych, Senior Product Manager ds. Neurologii i TORCH 10

731 810 399

k.buska-mach@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów