Czego szukasz?

Filtrowanie

Warsztaty immunologiczne EUROIMMUN podczas 20. Zjazdu PTDL w Kielcach

27 września, 2022
EUROIMMUN Polska
Warsztaty immunologiczne EUROIMMUN podczas 20. Zjazdu PTDL w Kielcach

W dniach 19-22 października 2022 r. odbędzie się 20. Zjazd Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej. Firma EUROIMMUN Polska jest złotym sponsorem tego wydarzenia. Będziemy na Państwa czekać na naszym stoisku firmowym, a 20 i 21 października (czwartek i piątek) serdecznie zapraszamy na warsztaty immunologiczne.

Zjazd Naukowy PTDL to szczególne wydarzenie dla społeczności związanej zawodowo z medyczną diagnostyką laboratoryjną. Podczas tegorocznej jubileuszowej edycji w dwóch sesjach tematycznych (autoimmunologia i infekcje) zaprezentujemy Państwu nasze najnowsze narzędzia do nowoczesnej diagnostyki laboratoryjnej oraz przybliżymy rzadkie badania immunologiczne.

Dzień poświęcony zagadnieniom autoimmunologicznym (czwartek, 20.10.22, godz. 13:15–14:45) otworzy prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wykładem na temat najnowszych rekomendacji w dziedzinie neurologicznych zespołów paranowotworowych. W kolejnych wystąpieniach omówione zostaną nowoczesne narzędzia do badania przeciwciał antyneuronalnych, wyzwania diagnostyczne na styku psychiatrii i neurologii, nowości w bezinwazyjnej diagnostyce schorzeń nerek oraz zalety multiparametrycznych profili EUROLINE.

Drugiego dnia (piątek, 21.10.22, godz. 13:15–14:40) skupimy się na chorobach zakaźnych. Sesję poświęconą infekcjom rozpocznie wykład poświęcony aktualnym zagadnieniom w diagnostyce chorób infekcyjnych, a kolejni wykładowcy rozwiną ten temat i omówią: precyzyjną diagnostykę gruźlicy, m.in. w grupach pacjentów w immunosupresji, zagrożenia i wyzwania diagnostyczne związane z rosnącą liczbą przypadków krztuśca oraz nowości w diagnostyce boreliozy.

Warsztaty immunologiczne EUROIMMUN odbędą się w Sali BETA na terenie Centrum Kongresowego Targi Kielce – do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów