Czego szukasz?

Filtrowanie

EUROIMMUN International Meeting 2018

25 września, 2018
EUROIMMUN Polska

W dniach 10–13 września 2018 gościliśmy we Wrocławiu przedstawicieli wszystkich oddziałów firmy EUROIMMUN z całego świata. Dla wielu spośród uczestników tego spotkania była to pierwsza wizyta w Polsce. Wrocław mile zaskoczył ich swoją niepowtarzalną atmosferą. Za sprawą wyjątkowego połączenia historii i nowoczesności oraz wielokulturowości widocznej szczególnie na malowniczym Starym Mieście tętniące życiem „miasto spotkań” podbiło serca uczestników International Meeting.

Takie cykliczne spotkania organizowane są co 2 lata – zwykle za każdym razem w innym kraju. Stanowią one okazję, z jednej strony, do podsumowania tego, co udało nam się osiągnąć, a z drugiej do omówienia planów na najbliższą przyszłość. Już wkrótce do portfolio produktowego firmy EUROIMMUN dołączy wiele ciekawych pozycji. Uchylając rąbka tajemnicy – możemy spodziewać się nowości w neurologii, alergologii i autoimmunologii. Diagnostyka celiakii i innych autoimmunizacyjnych schorzeń układu pokarmowego może stać się łatwiejsza dzięki pojawieniu się nowego profilu EUROLINE, jak również komórek transfekowanych antygenem tTG.

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział ponad 120 osób z 58 krajów, z wszystkich kontynentów oprócz Antarktydy. W ciągu 4 dni wysłuchaliśmy 30 wykładów. Każde z zagadnień zostało zaprezentowane przez specjalistę odpowiedzialnego za omawiany produkt czy zagadnienie diagnostyczne. Dopełnieniem wyczerpująco przygotowanych prezentacji pełnych najnowszych informacji były następujące po nich dyskusje odzwierciedlające różne punkty widzenia przedstawicieli poszczególnych oddziałów EUROIMMUN. Każdy rynek ma bowiem swoją specyfikę i wymiana doświadczeń oraz spostrzeżeń pomiędzy ich reprezentantami wniosła do debaty nową, nieocenioną wartość.

Po wykładach oprowadzaliśmy naszych gości po Wrocławiu. Na 4 dni stolica Dolnego Śląska stała się centrum świata EUROIMMUN. „Miasto stu mostów” najpiękniej prezentuje się obserwowane z pokładu statku, dlatego w programie atrakcji zaplanowanych dla naszych gości nie mogło zabraknąć rejsu po Odrze. Pochwaliliśmy się również jednym z najważniejszych miejsc na mapie Wrocławia i Polski – Halą Stulecia. Zwieńczeniem wieczoru spędzonego na otaczającej dzieło Maxa Berga Pergoli był niezapomniany pokaz Fontanny Multimedialnej i sztucznych ogni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów