Czego szukasz?

Filtrowanie

Nowoczesna baza szkoleniowa EUROIMMUN już otwarta!

06 grudnia, 2019
Katarzyna Buska-Mach
Nowoczesna baza szkoleniowa

Już jest! Miło nam poinformować, że firma EUROIMMUN dysponuje nowym ośrodkiem szkoleniowym. Dzięki nowoczesnej przestrzeni laboratoryjnej z kompleksowym wyposażeniem szkolenia we Wrocławiu będą jeszcze bardziej odkrywcze i inspirujące.

Szkolenia EUROIMMUN

EUROIMMUN to firma, która wierzy w ideę stałego rozwoju i nieustannej edukacji. Naszym kontrahentom oferujemy szeroką gamę szkoleń z zakresu chorób autoimmunizacyjnych, infekcyjnych i alergii. Jest to nie tylko szansa zdobycia cennej wiedzy z zakresu technik diagnostyki laboratoryjnej i interpretacji testów, ale także – a może przede wszystkim – możliwość praktycznej nauki inkubacji poszczególnych testów pod okiem specjalistów. Specjalnie dla Państwa zespół EUROIMMUN wciąż się doskonali i regularnie uczestniczy w najważniejszych warsztatach laboratoryjnych, również poza granicami naszego kraju. Ze względu na rosnące zainteresowanie ofertą szkoleniową stworzyliśmy dla Państwa miejsce do wzajemnej wymiany doświadczeń. Zapraszamy na krótką wirtualną wycieczkę po nowej bazie szkoleniowej EUROIMMUN!

Nowoczesny ośrodek szkoleniowy

Ośrodek szkoleniowy składa się z dwóch przestronnych sal konferencyjnych oraz nowoczesnego laboratorium. Rosnąca liczba szkoleń sprawiła, że zdecydowaliśmy się na powiększenie powierzchni laboratoryjnej. W dwóch niezależnych pracowniach laboratoryjnych możliwe jest równoległe prowadzenie szkoleń. Pierwsza pracownia przeznaczona jest do ćwiczeń praktycznych z zakresu wykonywania i oceny testów opartych na technice immunofluorescencji pośredniej, Immunoblot, Western blot, druga – z zakresu wykonywania i oceny testów opartych na metodzie ELISA.

Laboratorium jest bogato wyposażone, dzięki czemu możemy dopasować szkolenia do potrzeb klientów. Pracownicy małych laboratoriów mogą nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo wykonywać testy manualnie, ale jesteśmy również przygotowani na szkolenia z zastosowaniem nowoczesnych aparatów, które umożliwiają pełną automatyzację badań.

Automatyzacja w zasięgu ręki

W siedzibie EUROIMMUN we Wrocławiu można również zapoznać się z ofertą urządzeń naszej firmy. W jednym miejscu zgromadziliśmy rozwiązania dla laboratoriów o dowolnej przepustowości. Pracownicy niewielkiego laboratorium mogą przetestować kilka udogodnień codziennej pracy, np. automatyczną płuczkę do płytek ELISA czy mikroskopy najnowszej generacji EUROStar III. Półautomatyczny aparat do testów Immunoblot EUROBlotMaster to jeden z najczęściej wykorzystywanych podczas ćwiczeń sprzętów.

Pracownicy średniego i dużego (nawet bardzo dużego) laboratorium docenią możliwość obejrzenia aparatów do zadań specjalnych:

  • analizatorów do testów ELISA: Analizator I i Analizator IIP
  • aparatu Sprinter do automatycznej inkubacji testów immunofluorescencji pośredniej
  • w pełni zautomatyzowanego urządzenia EUROBlotOne do wykonywania testów Immunoblot

Amatorów nowinek technologicznych i sztucznej inteligencji wykorzystywanej do usprawniania pracy w laboratorium zainteresuje nasza duma – mikroskop EUROPattern do automatycznej oceny i analizy wyników immunofluorescencji pośredniej oraz nasz najnowszy sprzęt, czyli aparat RA 10 (aparat typu Random Access), wykorzystujący technikę chemiluminescencji.

Jak odbyć szkolenie w EUROIMMUN

Szkolenia odbywają się w siedzibie EUROIMMUN Polska przy ul. Zwycięskiej 41 we Wrocławiu. Szkolenia ze stałej oferty dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, zarówno pod kątem czasu, jak i omawianej tematyki. Zainteresowanych ofertą szkoleniową zachęcamy do kontaktu:

Matuszek

Patryk Matuszek

Ekspert ds. Szkoleń i Wystąpień Publicznych, Senior Product Manager ds. Boreliozy

503 026 072

p.matuszek@euroimmun.pl

Buska

Katarzyna Buska-Mach

Kierownik Działu Promocji Produktów i Szkoleń Stacjonarnych, Senior Product Manager ds. Neurologii i TORCH 10

731 810 399

k.buska-mach@euroimmun.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów