Czego szukasz?

Filtrowanie

Oferta szkoleniowa EUROIMMUN w roku 2021

13 stycznia, 2021
Patryk Matuszek

EUROIMMUN wierzy w ideę stałego rozwoju. Szczególnie teraz, w czasie pandemii COVID-19, rzetelna wiedza medyczna oparta na wynikach badań naukowych i wypracowane standardy postępowania będą najlepszym narzędziem w codziennej pracy. Kursy prowadzone przez ekspertów EUROIMMUN to nie tylko dawka solidnej wiedzy, ale również możliwość praktycznej nauki inkubacji poszczególnych testów pod okiem specjalistów.

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne odbywają się w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ulicy Zwycięskiej 41. Czekają tu na Państwa dwie przestronne sale konferencyjne oraz nowoczesne laboratorium. W dwóch niezależnych pracowniach laboratoryjnych możliwe jest równoległe prowadzenie szkoleń z zakresu wykonywania i oceny testów opartych na technice immunofluorescencji pośredniej, immunoblot, Western blot oraz na metodzie ELISA.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz trenerom wprowadziliśmy zasady bezpiecznego uczestnictwa w szkoleniach, które przygotowano na podstawie wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Szkolenia odbywają się w zmniejszonych grupach zajęciowych, tak aby zapewnić bezpieczną odległość między uczestnikami, każdy uczestnik otrzymuje jednorazowe maseczki i rękawiczki, we wszystkich salach szkoleniowych dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk.

Szkolenia on-line

Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w naszych szkoleniach stacjonarnych, przygotowaliśmy ofertę szkoleń on-line za pośrednictwem komunikatorów Skype lub Zoom.

Podobnie jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, szkolenia zdalne dostosowujemy do Państwa potrzeb – zarówno pod kątem czasu, jak i omawianej tematyki. Przed umówionym terminem spotkania otrzymają Państwo materiały szkoleniowe, a podczas szkolenia będą Państwo mogli dodatkowo skonsultować z trenerem niejednoznaczne wyniki czy przedyskutować nurtujące Państwa wątpliwości.

Jak odbyć szkolenie w EUROIMMUN? Zainteresowanych ofertą szkoleniową zachęcamy do kontaktu:

Matuszek

Patryk Matuszek

Ekspert ds. Szkoleń i Wystąpień Publicznych, Senior Product Manager ds. Boreliozy

503 026 072

p.matuszek@euroimmun.pl

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów