Czego szukasz?

Filtrowanie

Cykl spotkań „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka”

26 lipca, 2023
Małgorzata Nieżychowska
szkolenie_dietetycy_2

Zakończyliśmy cykl spotkań pt. „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka”, przeznaczonych dla dietetyków i studentów dietetyki, a prowadzonych w ramach Akademii EUROIMMUN. Podczas tych spotkań poruszaliśmy tematy laboratoryjnej diagnostyki nadwrażliwości pokarmowych.

Eksperci Działu Informacji Naukowej EUROIMMUN: Małgorzata Nieżychowska, Aleksandra Świgut i Patryk Matuszek, przez ostatnie miesiące odwiedzili 13 uczelni wyższych i przeszkolili w sumie ponad 600 osób. Nasi wykładowcy zaprezentowali najnowsze dane naukowe związane z nadwrażliwościami pokarmowymi, dzieląc się jednocześnie swoim bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Spotkania w ramach cyklu „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdza potrzebę takich inicjatyw edukacyjnych. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w organizacji tych wydarzeń i przyczynić się do rozwoju wiedzy oraz umiejętności obecnych i przyszłych specjalistów w dziedzinie dietetyki.

Wymiana doświadczeń

W imieniu całego naszego zespołu dziękujemy za liczne pytania, uwagi i komentarze, które padły podczas wykładów i w kuluarach. Państwa praktyczne spojrzenie oraz wątpliwości i trudności, jakimi się z nami dzielicie, są niezwykle cenne. Spotkania z tak liczną publicznością to dla nas szansa, by spojrzeć na zagadnienia związane z nadwrażliwościami pokarmowymi z perspektywy praktyków i wymienić się doświadczeniami.

Oferta EUROIMMUN

Ponadto, jako firma EUROIMMUN, pragniemy podkreślić, że w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę testów przeznaczonych dla laboratoriów medycznych. W portfolio mamy m.in. testy w kierunku nowoczesnej diagnostyki serologicznej alergii i nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych oraz diagnostyki celiakii zgodnej z najnowszymi rekomendacjami. Nasza oferta obejmuje także testy oparte na technologii mikromacierzy, które służą do genetycznej diagnostyki celiakii czy nietolerancji laktozy i fruktozy. Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania rozwiązań diagnostycznych, które wspierają precyzyjne i nowoczesne podejście do badań laboratoryjnych.

Kolejne spotkania z ekspertami EUROIMMUN już wkrótce

Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia naszych aktualności, ponieważ planujemy organizację kolejnych ciekawych spotkań i warsztatów już w przyszłym semestrze. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych treści oraz umożliwienie Państwu dalszego rozwoju w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej.

Nieżychowska

Małgorzata Nieżychowska

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Product Manager ds. Nietolerancji Pokarmowych

533 734 756

Masz pytanie dotyczące tego tematu?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów