Czego szukasz?

Filtrowanie

E-kurs „Diagnostyka laboratoryjna boreliozy i innych chorób odkleszczowych” ponownie dostępny!

27 listopada, 2023
EUROIMMUN Polska

Borelioza stanowi poważny problem zdrowotny zarówno w Polsce, jak i na świecie. Wokół diagnostyki i leczenia zakażeń przenoszonych przez kleszcze narosło wiele mitów i kontrowersji. W związku z tym Akademia EUROIMMUN ponownie uruchomiła kurs internetowy dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka laboratoryjna boreliozy i innych chorób odkleszczowych”. Jego uczestnicy mają możliwość zdobycia najnowszych informacji i poszerzenia wiedzy na temat rekomendowanej diagnostyki boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Mogą również zyskać umiejętność radzenia sobie z najczęściej pojawiającymi się trudnościami diagnostycznymi. Kursanci mają dostęp do unikalnej bazy wiedzy: materiałów edukacyjnych do pobrania, schematów diagnostycznych, materiałów audiowizualnych oraz ciekawych wywiadów ze specjalistami.

Kurs został przygotowany zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi dotyczącymi ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych. Partnerem naukowym Akademii EUROIMMUN jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (jednostka szkoląca akredytowana przez Dyrektora Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego). Za ukończenie kursu przyznawanych jest aż 20 punktów edukacyjnych (punkty „twarde”). Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. n. med. Miłosz Parczewski z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 27 listopada 2023 r. – 27 lutego 2024 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20

Cena: 300 zł

Zapisując się na kurs, wspierasz Fundację ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Do tej pory kursanci Akademii EUROIMMUN przekazali na jej rzecz ponad 500 000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów