Czego szukasz?

Filtrowanie

Podsumowanie 3. cyklu szkoleń „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka”

03 lipca, 2024
Aleksandra Świgut
sala konferencyjna

Z uwagi na duże zainteresowanie stacjonarnymi szkoleniami pt.: „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka” w tym roku zorganizowaliśmy już ich 3. edycję. Wydarzenia te były skierowane do dietetyków i studentów dietetyki, a organizowane w ramach Akademii EUROIMMUN. Uczestnicy mieli okazję kompleksowo zapoznać się z tematem nadwrażliwości pokarmowych, obejmujących alergie pokarmowe, nietolerancje pokarmowe, nadwrażliwości pokarmowe IgG-zależne oraz celiakię.

Trzecia edycja zakończona sukcesem!

  • Odwiedziliśmy 11 uczelni wyższych w 10 miastach na terenie całego kraju.
  • Przejechaliśmy w sumie 5678 km, aby dotrzeć do zapisanych uczestników!
  • Naszych wykładów wysłuchało 550 osób, w tym prawie 200 praktykujących dietetyków.
  • Do uczestników mówiliśmy łącznie ponad 40 godzin!

Eksperci z Akademii EUROIMMUN

Nasi eksperci: mgr inż. Aleksandra Świgut, mgr inż. Izabella Podsiadły, dr inż. Tomasz Janiszewski i dr n. med. inż. Patryk Matuszek odwiedzili Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Kraków, Katowice i inne miasta, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wykładowcy zaprezentowali najnowsze rekomendacje diagnostyczne dotyczące nadwrażliwości pokarmowych, praktyczne aspekty wdrażania diagnostyki do codziennej pracy dietetyka oraz zasady dietoterapii.

Wymiana doświadczeń i rozwój wiedzy

Był to wyjątkowy czas dzielenia się doświadczeniami, poszerzania wiedzy i nawiązywania nowych, cennych kontaktów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział oraz liczne pytania i komentarze. Wasza obecność i chęć poszerzania wiedzy jest dla nas największą motywacją do organizowania kolejnych takich wydarzeń.

Oferta EUROIMMUN dla dietetyków

EUROIMMUN oferuje szeroką gamę testów diagnostycznych, które są nieocenione w codziennej pracy dietetyków. Nasze portfolio obejmuje testy do nowoczesnej diagnostyki serologicznej alergii i nadwrażliwości pokarmowych IgG-zależnych oraz celiakii. Posiadamy także testy genetyczne służące do oceny predyspozycji do zachorowania na celiakię oraz do diagnostyki nietolerancji laktozy i fruktozy. Testy z oferty genetycznej pacjenci mogą wykonać bez wychodzenia z domu lub w gabinecie u dietetyka! Wystarczy zamówić zestaw do pobrania wymazu z policzka, odesłać do nas pobraną próbkę i czekać na wynik. Więcej informacji na temat genetycznej diagnostyki nadwrażliwości pokarmowych dostępnych jest na stronie www.euroimmundna.pl.

Kolejne wydarzenia edukacyjne

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać rozwój wiedzy oraz umiejętności zarówno obecnych, jak i przyszłych specjalistów w dziedzinie dietetyki. Już teraz pracujemy nad nowymi inicjatywami, które, mamy nadzieję, spotkają się z równie dużym zainteresowaniem w kolejnym semestrze. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszych aktualności, gdzie informujemy o szkoleniach, webinarach i kursach on-line. Do zobaczenia podczas kolejnych szkoleń!

Podsumowanie 3. cyklu szkoleń „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka” (1)

Podsumowanie 3. cyklu szkoleń „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka” (2)

Podsumowanie 3. cyklu szkoleń „Diagnostyka nadwrażliwości pokarmowych w praktyce dietetyka” (3)

Fąferek

Aleksandra Świgut

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Product Manager ds. Nietolerancji Pokarmowych, Specjalista ds. Promocji i Social Media

71 373 08 08

a.swigut@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów