Czego szukasz?

Filtrowanie

Akademia EUROIMMUN dla dietetyków – nowy kurs

28 lutego, 2024
EUROIMMUN Polska

Mamy przyjemność ogłosić, że Akademia EUROIMMUN, czyli nasza nowoczesna platforma edukacyjna, znana dotychczas głównie wśród diagnostów laboratoryjnych i lekarzy, w 2024 roku ponownie poszerza swoją ofertę – tym razem o kurs przeznaczony dla dietetyków!

Zapraszamy na nowe szkolenie on-line zatytułowane „Nadwrażliwości pokarmowe w praktyce dietetyka”. To prawdziwa skarbnica wiedzy, stworzona z myślą o specjalistach, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje i skuteczniej wspierać pacjentów dzięki właściwie dopasowanej dietoterapii.

Co wyróżnia nasz kurs?

6 merytorycznych modułów

Kurs składa się z sześciu obszernych modułów, które krok po kroku wprowadzają w świat nadwrażliwości pokarmowych. Każdy moduł został starannie opracowany i zawiera informacje zgodne z aktualnymi rekomendacjami.

Przystępna forma szkolenia

Rozumiejąc, jak cenny jest czas każdego specjalisty, stworzyliśmy kurs w taki sposób, aby dostarczyć potrzebną wiedzę w możliwie najbardziej przystępny sposób. Materiały wideo, prezentacje i opisy przypadków pomogą lepiej zrozumieć zagadnienia związane z nadwrażliwościami pokarmowymi.

Ekspercka kadra

Kurs został stworzony przez zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów: doświadczonych dietetyków, diagnostów laboratoryjnych i lekarza, którzy podzielili się praktycznymi wskazówkami. Ponadto Patronat honorowy nad kursem objęła dr hab. n. med. Dorota Waśko-Czopnik z Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Jak zapisać się na kurs?

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową

Termin szkolenia: 28.02 – 28.05.2024

Poznaj Akademię EUROIMMUN

Od 2017 roku dostarczamy wysokiej jakości szkolenia on-line dla specjalistów z branży medycznej, które cieszą się dużą popularnością (ponad 8700 kursantów) i są bardzo pozytywnie oceniane przez kursantki i kursantów. Oto przykładowe opinie:

  • „Kurs jest prowadzony bardzo dobrze. Jest to już moje kolejne spotkanie z Państwem. Zawsze jestem zadowolona. Wiedza przekazywana przez prowadzącego w przystępny sposób, jest bardzo przydatna, podział na moduły ułatwia ugruntowanie wiedzy, a materiały, które są dołączone, są przydatne w codziennej pracy”.
  • „Kurs spełnił w pełni moje oczekiwania. Już po miesiącu stwierdzam, że wielokrotnie skorzystałam z podanych na kursie wiadomości, pomogłam pacjentom w interpretacji wyników badań i proponowanych badań”.
  • „Życzyłabym sobie bogatszą ofertę kursów, ponieważ są najlepsze, jakie widziałam”.
  • „Niczego bym nie zmieniała, uczestniczę w kursach Euroimmun i uważam, że są zorganizowane zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym rewelacyjnie”.

Jedno jest pewne – rok 2024 będzie dla Akademii EUROIMMUN wyjątkowy! Planujemy nowe tematy szkoleń i jeszcze więcej multimedialnych materiałów. Więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów