Czego szukasz?

Filtrowanie

Jak działa www.alergiczne.info?

15 listopada, 2016
Michał Podkalicki
jak-dziala-alergiczne-info

Za nazwą alergiczne.info kryje się baza wartościowych i zawsze aktualnych informacji na temat nowoczesnej diagnostyki alergii oraz funkcjonalna wyszukiwarka laboratoriów wykonujących testy alergiczne z krwi – EUROLINE. Wyszukiwarka umożliwia znalezienie w kilku prostych krokach najbliższego laboratorium, w którym można zrobić zalecone badanie. Jak to działa?

Najprostszym sposobem skorzystania z wyszukiwarki alergiczne.info jest po prostu wpisanie miejscowości i ulicy wskazujących najbardziej dogodną dla nas lokalizację. Wyszukiwarka wskaże wówczas 3 najbliższe laboratoria wraz z listą dostępnych w nich profili EUROLINE. W każdy ze wskazanych przez wyszukiwarkę profili można kliknąć, aby sprawdzić jego dokładny skład alergenowy.

Można również wyszukać konkretne alergeny, których zbadaniem jesteśmy zainteresowani. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie kategorie na stronie głównej wyszukiwarki, a następnie w ich obrębie wybrać interesujące nas alergeny. Po wpisaniu w głównym oknie wyszukiwarki optymalnej lokalizacji otrzymamy informację o 3 najbliższych laboratoriach, a poszukiwane alergeny będą podświetlone w wynikach wyszukiwania na czerwono (Uwaga! Aby zobaczyć pełne wyniki wyszukiwania, należy kliknąć strzałkę widoczna przy nazwie profilu).

Drugą opcją wyszukiwania zaawansowanego jest wybór konkretnego profilu z listy zawartej w zakładce Oferta i kliknięcie przycisku „Wyszukaj Laboratorium wykonujące ten profil”. W nowym oknie należy wprowadzić lokalizację, podając miejscowość i ulicę. Wyszukiwanie będzie wówczas zawężone jedynie do wskazanego profilu.

Niezależnie od tego, którą opcję wyszukiwania wybierzemy, w każdej chwili możemy rozpocząć nowe wyszukiwanie, klikając na przyciski: „Nowe wyszukiwanie” lub „Wróć do wyszukiwarki laboratoriów”.

Co jeszcze można znaleźć na stronie alergiczne.info? Charakterystykę najpopularniejszych w Polsce testów do diagnostyki alergii EUROLINE, prezentację testów DPA-Dx do molekularnej diagnostyki alergii w oparciu o komponenty alergenowe, wyjaśnienie różnic między alergią pokarmową a nietolerancją oraz opis najczęstszych nietolerancji  pokarmowych, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i cenne materiały źródłowe.

Podkalicki

Michał Podkalicki

Kierownik ds. Optymalizacji Sprzedaży i Analiz Biznesowych, Senior Product Manager ds. Alergologii

536 011 477

m.podkalicki@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów