Czego szukasz?

Filtrowanie

Jak działa www.alergiczne.info?

15 listopada, 2016
Michał Podkalicki
jak-dziala-alergiczne-info

Strona https://laboratorium.info.pl/alergie/ (dawnie www.alergiczne.info) to baza wartościowych i zawsze aktualnych informacji na temat nowoczesnej diagnostyki alergii oraz funkcjonalna wyszukiwarka laboratoriów wykonujących testy alergiczne z krwi – EUROLINE. Wyszukiwarka umożliwia znalezienie w kilku prostych krokach najbliższego laboratorium, w którym można zrobić zalecone badanie. Jak to działa?

Wystarczy wpisać nazwę miejscowości i ulicę w najbardziej dogodnej dla nas lokalizacji. Wyszukiwarka wskaże wówczas 3 najbliższe laboratoria wraz z listą dostępnych w nich profili EUROLINE. W każdy ze wskazanych przez wyszukiwarkę profili można kliknąć, aby sprawdzić jego dokładny skład alergenowy.

Można również wyszukać konkretne alergeny, których zbadaniem jesteśmy zainteresowani. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie kategorie na stronie głównej wyszukiwarki, a następnie w ich obrębie wybrać interesujące nas alergeny. Po wpisaniu w głównym oknie wyszukiwarki optymalnej lokalizacji otrzymamy informację o 3 najbliższych laboratoriach, a poszukiwane alergeny będą wyróżnione w wynikach wyszukiwania (Uwaga! Aby zobaczyć pełne wyniki wyszukiwania, należy kliknąć strzałkę widoczną przy nazwie profilu).

Co jeszcze można znaleźć na stronie https://laboratorium.info.pl/alergie/? Charakterystykę najpopularniejszych w Polsce testów do diagnostyki alergii EUROLINE, prezentację testów DPA-Dx do molekularnej diagnostyki alergii w oparciu o komponenty alergenowe, wyjaśnienie różnic między alergią pokarmową a nietolerancją oraz opis najczęstszych nietolerancji  pokarmowych, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Podkalicki

Michał Podkalicki

Kierownik ds. Optymalizacji Sprzedaży i Analiz Biznesowych, Senior Product Manager ds. Alergologii

536 011 477

m.podkalicki@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów