Czego szukasz?

Filtrowanie

Dzielimy się wiedzą i wspieramy polskie uczelnie medyczne

15 kwietnia, 2020
Małgorzata Kozłowska

Pandemia COVID-19 uderzyła we wszystkie dziedziny życia, również w naukę i szkolnictwo wyższe. Pracownicy uczelni stanęli przed ogromnym wyzwaniem: koniecznością zdalnego prowadzenia zajęć dydaktycznych dla studentów. Firma EUROIMMUN nieodpłatnie udostępniła im materiały szkoleniowe z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

Opracowane przez naszych specjalistów materiały dydaktyczne do tej pory były wykorzystywane podczas szkoleń, kursów specjalizacyjnych i na konferencjach. Dziś posłużą do organizacji zajęć zdalnych na kierunkach medycznych.

Od początku swojego istnienia EUROIMMUN Polska aktywnie włącza się w działalność edukacyjną uczelni wyższych, organizuje szkolenia, konferencje i staże naukowe dla studentów. Angażujemy się w akcje społeczne i informacyjne uświadamiające istnienie nieznanych powszechnie chorób. Dziś dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą z najmłodszymi przedstawicielami środowiska medycznego. Jest nam niezmiennie miło, że nasz dorobek naukowy może wesprzeć polskie uczelnie medyczne w tym trudnym czasie.

Jeżeli jesteś pracownikiem uczelni o profilu medycznym i chciałbyś uzyskać dostęp do naszej bazy materiałów szkoleniowych, skontaktuj się z Akademią EUROIMMUN:

Akademia EUROIMMUN
e-mail: akademia@euroimmun.pl
tel.: 48 577 713 777

 

Małgorzata Kozłowska

Małgorzata Kozłowska

Kierownik Działu Informacji Naukowej

514 892 443

m.kozlowska@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów