Czego szukasz?

Filtrowanie

Nowa edycja e-kursu: Diagnostyka alergii i nietolerancji pokarmowych

26 kwietnia, 2021
Michał Podkalicki
Kurs alergiczny

Akademia EUROIMMUN uruchomiła trzecią edycję kursu internetowego dla lekarzy i diagnostów – „Diagnostyka alergii i nietolerancji pokarmowych”. Program kursu obejmuje nadwrażliwości typu alergicznego, w tym klasyczne alergie IgE-zależne oraz IgE-niezależne, np. celiakię, a także nadwrażliwości niealergiczne, takie jak: nietolerancja laktozy, fruktozy czy histaminy. Materiały edukacyjne zostały zaktualizowane o najnowsze doniesienia medyczne z uwzględnieniem różnicowania alergii i infekcji SARS-CoV-2. Prezentacja metod diagnostycznych kluczowych w rozpoznawaniu i różnicowaniu tych schorzeń jest zilustrowana ciekawymi przypadkami klinicznymi i opatrzona schematami diagnostycznymi oraz materiałami audiowizualnymi.

Kurs został przygotowany we współpracy z Wydziałem Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Za ukończenie kursu przyznawanych jest 20 punktów edukacyjnych. Patronat honorowy nad kursem sprawuje prof. dr hab. med. Urszula Demkow – Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Immunologii Klinicznej Wieku Rozwojowego (Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie).

Adres internetowy kursu: akademia.euroimmun.pl

Czas trwania: 26 kwietnia – 26 lipca 2021 r.

Liczba przyznawanych punktów edukacyjnych: 20

Jednostka szkoląca: Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Cena: 300 zł

Zapisując się na kurs, wspierasz Fundację ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Do tej pory kursanci Akademii EUROIMMUN przekazali na jej rzecz ponad 500 000 zł.

Podkalicki

Michał Podkalicki

Kierownik ds. Optymalizacji Sprzedaży i Analiz Biznesowych, Senior Product Manager ds. Alergologii

536 011 477

m.podkalicki@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów