Czego szukasz?

Filtrowanie

Zaproszenie na konferencję „Neuroimmunologia w praktyce – gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy”

06 października, 2023
Barbara Pawłowska
Neuroimmunologia w praktyce – gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na prestiżową konferencję pt. „Neuroimmunologia w praktyce – gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy”, która odbędzie się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz prof. dr. hab. n. med. Konrada Rejdaka, pełniącego funkcję Prezesa PTN.

Jesteśmy dumni, że nasza konferencja zgromadzi tylu wybitnych specjalistów z dziedziny neurologii –zarówno z Polski, jak i z innych zakątków świata. Nasze zaproszenie i prośbę o wygłoszenie wykładu przyjęli m.in.: prof. dr hab. n. med. Monika Adamczyk-Sowa, prof. dr hab. n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska, prof. dr hab. n. med. Sławomir Michalak, prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak oraz prof. dr hab. n. med. Joanna Zajkowska. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania najnowszych osiągnięć i kierunków rozwoju nowoczesnej neurologii. Program konferencji jest rozbudowany, a przede wszystkim bardzo zróżnicowany. Z niecierpliwością czekamy na wykłady, które poruszą tak ważne zagadnienia jak np. diagnostyka i leczenie autoimmunologicznego zapalenia mózgu czy chorób ze spektrum neuromielitis optica. Omówiona zostanie również rola i prewalencja przeciwciał antyneuronalnych, które często stanowią biomarkery w chorobach neurologicznych o podłożu autoimmunizacyjnym.

Dzięki stałej współpracy firmy EUROIMMUN Polska z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi mamy również przyjemność ogłosić, że podczas naszej konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia cennych punktów edukacyjnych. Za zdanie egzaminu w formie testu przysługiwać będą 4 „twarde” punkty edukacyjne, a poświadczające ten fakt certyfikaty zostaną wysłane drogą elektroniczną.

Konferencja odbędzie się w trybie asynchronicznym, co umożliwia dostęp do wykładów w dogodnym czasie przez 7 dni. Forma on-line naszego wydarzenia została wybrana ze względu na szereg korzyści, m.in. pozwoli ona na uczestnictwo w spotkaniu osobom z różnych części kraju, a nawet świata, bez konieczności podróżowania, co dla wielu lekarzy i diagnostów laboratoryjnych, którzy prowadzą intensywną praktykę zawodową, jest ogromną zaletą.

Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w tej konferencji pozwoli Państwu poszerzyć swoją wiedzę w zakresie neuroimmunologii. To doskonała okazja, by zapoznać się z nowinkami ze świata nauk biomedycznych bez wychodzenia z domu i w dogodnym dla siebie czasie! Jesteśmy pewni, że to jedyne takie wydarzenie tej jesieni!

Konferencja jest wydarzeniem bezpłatnym, jednakże wymagane są wcześniejsze zapisy.

Katalog produktów