Czego szukasz?

Filtrowanie

EUROIMMUN rośnie w siłę

01 kwietnia, 2017
EUROIMMUN Polska
Winfried Stoecker

Jak donosi portal informacyjny Zeit Online, prof. Winfried Stöcker (na zdjęciu z Berndem Saxem, burmistrzem Lubeki), założyciel i Dyrektor Generalny EUROIMMUN AG, został nowym właścicielem portu lotniczego w Lubece.

W 2009 roku port obsłużył blisko 700 tys. pasażerów, w roku 2015 było ich zaledwie 125 tys. Z roku na rok ruch na lotnisku w Lubece systematycznie maleje. Czy specjalista w dziedzinie immunologii zdoła to zmienić?

Plany są bardzo ambitne. W ciągu najbliższych 5–6 lat port lotniczy w Lubece ma stać się głównym węzłem komunikacyjnym północnych Niemiec. Oprócz regularnych połączeń rejsowych łączących Lubekę z większością stolic europejskich, Japonią, Chinami, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Kanadą i Stanami Zjednoczonymi planowane jest uruchomienie lotów CARGO realizujących dostawy odczynników EUROIMMUN do wszystkich zakątków świata.

EUROLINES

Połączenia lotnicze z Lubeki obsługiwane będą przez pięciu przewoźników: Lufthansa, Germanwings, Emirates, SAS oraz nowe linie lotnicze EUROLINES, w których udziałowcami są pracownicy EUROIMMUN AG.

 

Na wszystkich połączeniach realizowanych liniami EUROLINES klienci EUROIMMUN będą mieli zagwarantowane miejsca w klasie VIP. W większości samolotów z floty EUROLINES oferowane są osobne loże, z których będą mogli skorzystać pasażerowie VIP, a posiłki dla nich przygotowywane będą przez znanych szefów kuchni.

 

EUROLINES team

Udostępnij, by otrzymać rabat na wybrany lot liniami EUROLINES!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów