Czego szukasz?

Filtrowanie

T-SPOT.TB na świecie: podsumowanie Partner Meet w Stambule

09 maja, 2024
Izabella Podsiadły
Partner Meet w Stambule

W dniach 15–18 kwietnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu Partner Meet zorganizowanym przez firmę Revvity w Stambule. W spotkaniu wzięło udział 175 osób ze 105 krajów. Firma Revvity podsumowała swoje dotychczasowe działania i osiągnięcia oraz zaprezentowała nowe rozwiązania technologiczne i cele na przyszłość. Słowo „Revvity” powstało z połączenia słów: „rewolucjonizować” (rev) i „vita” (vit), co po łacinie oznacza „życie”. Celem Revvity jest dostarczanie rozwiązań nowej generacji w każdym zakątku świata oraz rewolucjonizacja życia poprzez rozwój technologii i rozwiązań przydatnych ludziom.

Jedna z sesji odbywających się podczas spotkania Partner Meet była poświęcona testowi T-SPOT.TB do diagnostyki latentnej postaci gruźlicy oraz możliwościom jego automatyzacji. Wykłady i dyskusje pomogły uczestnikom lepiej zrozumieć rolę tego testu w diagnostyce gruźlicy oraz umożliwiły wymianę doświadczeń w zakresie jego użytkowania w różnych krajach. Zaprezentowano również nowe, innowacyjne urządzenie Auto-Pure 2400, które zostało zaprojektowane z myślą o poprawie wydajności i efektywności procedury wykonania testu T-SPOT.TB. Urządzenie to pozwala na zbadanie 24 próbek pacjentów w jednym cyklu i umożliwia całkowitą automatyzację pierwszego dnia procedury, a interakcja ze strony personelu medycznego zajmuje jedynie 10 minut.

Spotkanie w Stambule okazało się niezwykle wartościowe. Panująca podczas Partner Meet atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych i pogłębianiu relacji z obecnymi partnerami, wymianie wiedzy i doświadczeń oraz wspólnemu planowaniu przyszłych działań. Pomiędzy wykładami odbyły się owocne dyskusje na temat najlepszych praktyk oraz możliwych strategii, które mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności pracy i osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Izabella Podsiadły

Specjalista ds. Informacji Naukowej, Junior Product Manager ds. Diagnostyki Gruźlicy

451 052 241

i.podsiadly@euroimmun.pl

Masz pytanie dotyczące tego tematu? 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Katalog produktów