Czego szukasz?

Filtrowanie

Rozwiązania Immunodiagnostic Systems (IDS) w endokrynologii

22 sierpnia, 2023
Tomasz Janiszewski
Rozwiązania Immunodiagnostic Systems (IDS) w endokrynologii

Endokrynologia to gałąź medycyny zajmująca się badaniem układu hormonalnego, który odgrywa kluczową rolę dla utrzymania homeostazy. Hormony pełnią istotne funkcje regulacyjne, wpływając na wiele procesów fizjologicznych. Dlatego też właściwa identyfikacja i monitorowanie zaburzeń hormonalnych ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Współczesna endokrynologia korzysta z różnorodnych technologii diagnostycznych, takich jak testy immunologiczne i chemiluminescencyjne czy badania obrazowe, aby analizować poziomy hormonów i struktury narządów endokrynnych. Badania poszczególnych hormonów są ważnym elementem procesu diagnostycznego wielu schorzeń.

Rozwiązania IDS w endokrynologii

Firma Immunodiagnostic Systems (IDS) odgrywa istotną rolę w endokrynologii, dostarczając zaawansowanych technologii diagnostycznych, które stanowią wsparcie w diagnostyce schorzeń endokrynologicznych. IDS specjalizuje się w produkcji testów immunologicznych, enzymatycznych i chemiluminescencyjnych do badania hormonów i biomarkerów endokrynologicznych. Oferuje nowoczesną platformę diagnostyczną IDS-iSYS, która pozwala na wdrożenie szerokiego portfolio endokrynologicznego, obejmującego produkty z zakresu:

  • metabolizmu kości
  • metabolizmu wapnia
  • witaminy D
  • CKD-MBD (przewlekła choroba nerek i mineralne zaburzenia kości)
  • płodności
  • zaburzenia wzrostu
  • nadciśnienia

Testy te pozwalają na precyzyjne określenie poziomów hormonalnych i stanowią istotne wsparcie w diagnozowaniu chorób endokrynologicznych. Firma IDS, z ponadczterdziestoletnim doświadczeniem, jest jednym z liderów na rynku w dziedzinie diagnostyki endokrynologicznej, która cechuje się tym, że nawet niewielkie odchylenia mogą mieć duże znaczenie, a precyzja i niezawodność testów są kluczowe. Wiele ośrodków, zarówno naukowych, jak i diagnostycznych, opiera swoje badania na systemach firmy IDS, co potwierdzają liczne publikacje w prestiżowych czasopismach naukowych. Poniżej zestawiono przykładowe publikacje naukowe, opisujące wyniki badań wykonanych z użyciem testów i urządzeń firmy Immunodiagnostic Systems.

EUROIMMUN Polska dystrybutorem produktów IDS na terenie naszego kraju

EUROIMMUN jest dystrybutorem testów i urządzeń firmy Immunodiagnostic Systems (IDS) na terenie Polski. Testy te charakteryzują się najwyższą jakością oznaczeń i sprzężone są z urządzeniami typu random access (IDS-i10 i IDS-iSYS), które gwarantują pełną automatyzację całej procedury inkubacji. Portfolio produktowe IDS obejmuje ponad 250 testów (w tym ponad 150 w całkowicie zautomatyzowanej technice ChLIA). Są to testy z zakresu autoimmunologii, chorób infekcyjnych, alergii, endokrynologii oraz monitorowania leków.

W celu poznania pełnego portfolio produktów IDS oraz przygotowania oferty cenowej prosimy o kontakt z doradcą medycznym, który przedstawi możliwości automatyzacji i dobierze odpowiednie testy do profilu Państwa placówki:

Janik

Marta Janik

Kierownik Regionu (woj. dolnośląskie, śląskie, opolskie)

508 399 744

m.janik@euroimmun.pl

Ratajczak

Magdalena Ratajczak

Kierownik Regionu (woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie)

510 171 461

m.ratajczak@euroimmun.pl

Walerych

Małgorzata Walerych

Kierownik Regionu (woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)

509 836 090

m.walerych@euroimmun.pl

Miłosz

Mateusz Miłosz

Kierownik Regionu (woj. łódzkie, mazowieckie)

501 411 390

m.milosz@euroimmun.pl

Krzemien

Paweł Krzemień

Kierownik Regionu (woj. świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie)

509 657 480

p.krzemien@euroimmun.pl

Łaszyn

Marek Łaszyn

Kierownik Regionu (woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie)

501 411 235

m.laszyn@euroimmun.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Katalog produktów