Czego szukasz?

Filtrowanie

Diagnostyka alergii metodą ChLIA z IDS-iSYS

21 marca, 2024
EUROIMMUN Polska
Diagnostyka alergii metodą ChLIA z IDS-iSYS

Chemiluminescencyjne testy immunoenzymatyczne (ChLIA) są od dawna stosowane w diagnostyce alergii. Dzięki aparatowi IDS-iSYS w zasięgu ręki jest teraz również proste i niezawodne rozwiązanie do automatyzacji, elastycznie dopasowujące się do bieżących potrzeb pracowni.

 

To kompaktowe urządzenie wymaga zaledwie kilku kroków, aby osiągnąć pełną gotowość do pracy. Próbki i odczynniki można dokładać przez cały czas pracy aparatu (swobodny dostęp), a wszystkie pozostałe czynności są automatycznie wykonywane (system walk away). Pierwszy wynik jest dostępny już po 40 minutach.

Dzięki dwukierunkowemu połączeniu z oprogramowaniem EUROLabOffice 4.0 do zarządzania laboratorium wszystkie wyniki są automatycznie archiwizowane i można je w wygodny sposób porównywać z wynikami badań wykonanych innymi metodami diagnostycznymi (historia pacjenta), co ułatwia interpretację.

Laboratoria, które oprócz chemiluminescencyjnych testów immunoenzymatycznych do diagnostyki alergii wykonują również testy ChLIA z innych dziedzin (np. do diagnostyki chorób autoimmunologicznych, choroby Alzheimera, endokrynologii, gospodarki wapniowej i chorób zakaźnych, a także monitorowania leczenia), mogą przetwarzać je na tym samym urządzeniu. Ułatwia to diagnostykę różnicową oraz pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości aparatu.

Jak zawsze w EUROIMMUN, na każdym etapie współpracy zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie: pomoc w dopasowaniu oferty do potrzeb laboratorium, wdrożenie i szkolenie personelu.

Autor: Swantje Seifert

Katalog produktów